درباره ستیا

داستان ستیا از روزهای سخت کرونا شروع میشه. شاید براتون عجیب باشه ولی دقیقا همینطوره! ستیا قبلش هم فعالیت داشت اما گسترش کرونا، محدودیت خرید، سخت شدن تست عینک و فوریت در ارسال باعث رشد ستیا شد. از روزهای اول شروع فعالیت اینترنتی، با استقبال زیادی مواجه شدیم. اون روزا کسب و کار، تحصیل و زندگی آنلاین بود و چشم ها هر روز آسیب پذیرتر. راه حل ستیا چی بود؟ عینک بلوکات! با اینکه باورش سخت بود ولی انجام شد و حالا ستیا اولین برند تخصصی عینک های کار با کامپیوتره. خلاصه که هر چه تبر زدند، زخم نشد جوانه شدتماس با تیم مشاوره
about-us0

داستان فروشگاه اینترنتی ستیا، از یک روز گرم تابستانی در سال 1399 آغاز شد. درست در زمانی که ما نیز مانند شما به دنبال عینک آفتابی بودیم تا بتونیم جلوی نور شدید آفتاب حرفی برای گفتن داشته باشیم! در گیر و دار انتخاب و خرید عینک آفتابی بودیم که متوجه خلا بزرگ این بازار شدیم. در بازار عینک های آفتابی چند مورد بود که به عنوان نیاز اساسی مطرح می شد.

about-us1

اول اینکه تفاوت میان کالای اصل و مشابه اصل مشخص نبود و مرجع قابل اعتماد ایرانی هم پیدا نکردیم. دوم اینکه اطلاعات فنی عینک زیاد بود و دانش ما محدود. فروشندگان هم بیشتر از راهنمایی و مشاوره مناسب، به دنبال فروش خود بودند. و در نهایت و مهم ترین نکته اینکه در دوران ویروس کرونا و افزایش میل مردم به خرید اینترنتی، مرجعی با امکانات ویژه برای خرید اینترنتی عینک نیافتیم. در نتیجه این فکر به سرمان زد تا با افزایش اطلاعات در این بازار، اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کنیم.

about-us2

بعد از گذشت چند ماه و جلب اعتماد بسیاری از عزیزانی که از ما خرید داشتند، فرآیند فروش عینک های طبی را نیز آغاز کردیم. چرا که در بازار عینک های طبی هم علاوه بر احساس نیاز کمبود و همچنین نبود شفافیت در موضوعات قیمتی، متوجه نیاز شدید مردم به عینک های مخصوص کار با کامپیوتر شدیم.

در حال حاضر مجموعه ستیا در کنار تیم حرفه ای خود، با افتخار اعلام میکند که با ثبت صد ها خرید آنلاین تخصصی عینک و ارائه هزاران ساعت مشاوره رایگان به خریداران، توانسته اعتماد شما به همراه داشته باشد.